Více o zateplení

Proč vnější zateplovací systém?

Proč vnější zateplovací systém?

Porovnání obvodového pláště bez zateplení, s vnitřním zateplením a s vnějším zateplením.

Schéma použití zateplovacího systému

Schéma použití zateplovacího systému

Vnější kontaktní zateplovací systém STAVO-THERM a STAVO-THERM MINERAL lepený k podkladu je určen pro zvýšení tepelného odporu obvodových plášťů budov na vnějším povrchu.

Výhody zateplení

Výhody zateplení

Kontaktní zateplovací systém je stavebním výrobkem, který vnímáme zejména jako prostředek zlepšující estetický dojem budov, zvláště původní panelové výstavby. Uživatelé zateplených budov jej považují za jeden z hlavních prostředků výrazně snižující náklady na bydlení v položce výdajů na vytápění bytu.

O firmě

O firmě

STAVOPROJEKTA, spol. s r.o., založena v roce 1991, byla od počátku stavební činnosti zaměřena zejména na regeneraci a energetické úspory bytových a občanských staveb. STAVOPROJEKTA, spol. s r.o., jejíž hlavní náplní je projekce, energetika, stavební informatika a tvorba softwaru i STAVOPROJEKTA stavební firma, a.s., jejíž hlavní náplní je regenerace panelových sídlišť, výstavba bytů a také činnost Copycentra, jsou držitelem certifikací ČSN EN ISO 9001:2001 a ČSN EN ISO 14001:2005. Kvalifikovaný tým zaměstnanců obou firem svými zkušenostmi vytváří předpoklady pro úspěšnou přípravu, projekci i realizaci bytových i občanských staveb.

Certifikáty zateplovacího systému STAVO-THERM

Certifikáty zateplovacího systému STAVO-THERM

ES Prohlášení shody STAVO-THERM MINERAL, STAVO-THERM; Evropské technické schválení ETA 07/0069; Evropské technické schválení ETA 07/0070; ES Certifikát shody STAVO-THERM, STAVO-THERM MINERAL.

Realizované akce

Realizované akce

STAVOPROJEKTA za dobu své 21 leté praxe zregenerovala řadu bytových jak panelových tak zděných domů převážně v Brně a okolí. Zde si můžete prohlédnout některé z nich.